The Mummy, Dark Universe

شروع دنیای تاریک با فیلم “The Mummy”

“مومیایی” دوباره بازگشته است. بر خلاف گذشته این فیلم یک شروع است بر بازسازی فیلم های هیولا محور سال 1932. این مجموعه “دنیای تاریک” نام دارد.

مومیایی” دوباره بازگشته است. بر خلاف گذشته این فیلم یک شروع است بر بازسازی فیلم های هیولا محور سال 1932. این مجموعه “دنیای تاریک” نام دارد. در اول فیلم جدید “مومیایی” لوگویی با عنوان “Dark Universe” ظاهر می شود، در واقع دنیای تاریک یا Dark Universe نام دنیایی است که “یونیورسال” برای ما تدارک دیده است و این دنیا برخلاف دنیای مارول و دی سی از ابر قهرمان در آن خبری نیست بلکه پر از هیولا می باشد.


دنیای تاریک اشاره به هیولایی دارد که اولین بار در سال 1930 در سینما حاضر شدند. پرچمدار این دنیا “Alex Kurtzman” می باشد که اولین فیلم از این مجموعه یعنی “مومیایی” را کارگردانی کرده، البته در کارنامه کاریش “Fast & Furious” هم به چشم می خورد.

در اولین فیلم یعنی “مومیایی“، سرنخ هایی از مجموعه برای ما گذشته شده است و ارجاعات مختصری به خون آشام ها و نوع خلقت آنها داده می شود و البته دکتر هیولا شناس، “Dr. Henry Jekyll” نقش کلیدی در اتصال فیلم ها خواهد داشت. این نقش توسط “راسل کرو” بازی شده است.

A post shared by Dark Universe (@darkuniverse) on

دیگر اشخاص مجموعه، “دراکولا“، “گرگینه“، “هیولای فرانکشتاین” و “مرد نامرئی” خواهند بود. همچنین “یونیورسال” اعلام کرده است فیلمی در مورد دشمن دیرینه “دراکولا” یعنی “ون هلسینگ” هم ساخته خواهد شد. “ون هلسینگ” یکبار با بازی “هیو جکمن” در سال 2004 به سینما آمده است.

مانند اکثر دنیا ها در سینما، ما انتظار داریم در فاز اول چندین فیلم یک شخصیتی ساخته شود و در ادامه فاز ها این شخصیت ها دارای فیلم مشترک شوند. اولین فیلمی که تا به این لحظه مشخص شده، “عروس فرانکشتاین” است که برای سال 2019 برنامه ریزی شده و قرار است “خاویر باردوم” نقش “هیولای فراکشتاین” را بازی کند. “جانی دپ” هم در این دنیا نقش مرد نامرئی را بازی خواهد کرد، البته شایعاتی از دومین فیلم در سال 2018 یه گوش می رسد.

نقطه تلاقی شخصیت ها احتمالاً “Prodigium” خواهد بود، جایی که پایگاه اصلی گروه “Dr. Jekyll” برای مبارزه با این هیولا ها می باشد. باید اولین فیلم را دید، سرنخ های جدید را در آن کشف کرد و فهمید این دنیا مارا به کجا خواهد برد.

A post shared by Dark Universe (@darkuniverse) on